טיפים בנושא רכישות לבית

לרגל החג וריבוי הרכישות לבית והצורך בהתחדשות ושדרוג הבית ,מספר עצות זהב שכדאי לקחת בחשבון לרגל היציאה לימי הרכישות –
✅השראה-
זהו אחד השלבים הכי חשובים בתכנון יום הקניות שלכם – למה? כי הוא מגדיר את הסגנון אותו אתם מחפשים וממקד אתכם בחיפוש. איפה מוצאים השראה?
האמת, בכל מקום! בטבע, בספרים ואפילו ברחוב, אבל יש מקום מעורר השראה אחד בו תוכלו למצוא את מה שאתם מחפשים מבלי לקום מהכיסא -אני מדברת על הפינטרסט כמובן.
✅מידות –
אם אתם מתכוונים לקנות ריהוט לבית, חשוב שתמדדו היטב את החלל, בכדי שתדעו באיזה גודל צריך להיות הרהיט שלכם. כמובן שלא מספיק שהרהיט יכנס, צריך לוודא שיש לכם מספיק מקום לעבור מבלי להיתקע בשום דבר. אם לא תבדקו את המידות הרצויות, אתם עלולים לקנות רהיט קטן מידי או גדול מידי ולבזבז כסף על פריט שלא מתאים לכם.
✅קוד אישי –
לאחר שקיבלתם השראה וננעלתם על הסגנון -חשוב שהבחירות ישקפו במדוייק את מה שאתם אוהבים וצריכים ולא מה שטרנד זה או אחר מכתיב. זכרו – הבית הוא מקום המרגוע והמפלט שלכם ובשל כך צריך להיות מדוייק לכם .
✅תקציב-
השלב הבא בתכנון רכישות לבית כדאי ורצוי לעבוד עם תקציב מוגדר, מה שטוב בתקציב זה שניתן לחלק אותו באופן לא שווה ולבחור פריטים יוקרתיים לצד פריטים זולים יותר.
✅גמישות-
לא משנה כמה נתכונן ליום הקניות, הוא תמיד יישאר בלתי צפוי. אבל אין סיבה להילחץ… הפריטים הכי שווים הם הפריטים הלא מתוכננים! תרשו לעצמכם להתאהב במהלך הדרך, ברגע שיש לכם את התבנית של התכנון, תוכלו לעדכן אותה מחדש בהתאם למציאות המשתנה.
✅לו"ז –
עקב ריבוי השפע והמבחר האין סופי כיום , ממליצה בחום לתחום אזור גאוגרפי לביצוע הרכישות ,כך תוכלו לעמוד בלוחות הזמנים שהצבתם לכם לסיום הפרויקט אחרת לא יהיה לזה סוף.
מאחלת לכם רכישות מוצלחות ומדויקות לכם🎯
הרשו לעצמכם לחלום וביחד נגיע אל הגראנד פינאל'ה💫

שתפו:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram

פוסטים דומים

טיפים בנושא רכישות לבית

לרגל החג וריבוי הרכישות לבית והצורך בהתחדשות ושדרוג הבית ,מספר עצות זהב שכדאי לקחת בחשבון לרגל היציאה לימי הרכישות – השראה- זהו אחד השלבים הכי

סוף מעשה בסדר תחילה

סוף מעשה בסדר תחילה רגע לפני שאתם ממהרים לשפץ, לעצב ,לשדרג , לרכוש ריהוט ופריטי עיצוב משלים – עצרו רגע ! ברשותכם אני רוצה להתייחס

כוחו של הצבע בהלבשת הבית

כוחו של הצבע בהלבשת הבית שימוש בצבע יחיד אך בחומרים ,מרקמים וטקסטורות שונות ,יוצרים שכבות של עומק ,עניין וייחודיות בעיצוב והלבשת הבית. לדוגמא בצבע השחור

לוחות השראה בהום סטיילינג

לוח השראה בהום סטייליניג בהום סטיילינג – שהוא כאמור עיצוב חלל ללא שבירת קירות ושינויים מבניים משתמשים לרוב בלוחות השראה. לוח ההשראה משמש אותי ככלי