הם מבלים שם את רוב זמנם, הם לומדים בהם, מארחים בהם את חבריהם, משחקים בהם וישנים בהם.

חדרי ילדים אלו החללים שככל הנראה הכי כיף לעצב בבית. וזה לא רק בגלל שאנחנו הכי אוהבים את הילדים שלנו. זה כנראה מהסיבה הפשוטה שככל שנתפרע יותר, ככל שנגזים יותר, ככל שנלך הכי רחוק עם החלומות שלנו ושלהם🙂 ככה החדר יהיה מעוצב ויפה הרבה הרבה יותר. אבל ללא ספק החלק הכי מהנה בעיצוב חדר הילדים הוא העיניים הגדולות, הבורקות והשמחות של הקטנים כשאנחנו משמחים אותם, ואין ילד שלא ישמח לקבל חדר מעוצב בדיוק כמו שהוא חולם עליו💫.

ילדים ידועים בשינוי הטעם שלהם, החלפת תחביבים וחוגים וצבעים אהובים שמתחלפים מיום ליום. אז איך בכל זאת נעצב להם את חדר החלומות בצורה הטובה ביותר שתתאים להם לאורך זמן?

להלן 3 טיפים מרכזיים👇

1) נסו לשלב בחדר הילדים את עולם התוכן האישי והאהוב על ילדכם כגון: תחביבים, אוספים או כל אלמנט אישי אחר שהילד אוהב או גאה להציג אותו ובצורה זו יוכל להרגיש נינוח ומוקף בסביבתו הטבעית המעצימה את עולמו האישי, על ידי שילוב של אלמנטים אישיים בחדר .השהות בו תהפוך לנעימה ועוטפת והילד ירצה להעביר שם את זמנו מעבר לשעות שינה והכנת שעורי הבית.

2) נושא האחסון בחדרי הילדים הוא אחד מהחשובים ביותר בתכנון. מעבר לארון, מיטה ולעיתים גם שולחן כתיבה אנו נדרשים להשאיר מקום לאחסון. מה עושים? ויותר חשוב איך עושים?בוחרים יחידות אחסון קלילות ומאווררות ככל שניתן. כאלה שפתוחות מהצדדים ולא מכבידות על נראות החדר.אותו כלל לנושא המדפים מעל שולחן הכתיבה. תמיד תעדיפו מדפים פתוחים ולא קוביות סגורות מעל ראשי הילדים. זה משנה משמעותית את נראות החדר וההרגשה בחלל.

3)בנושא חלוקת חלל – בין אם שמדובר בחדר ליחיד או בחדר לשני אחים יש לתת את הדעת לרשימת כל הפעילויות שנעשות בו כולל לימודים , אירוח , פנאי על מנת לתת מענה מקסימאלי .המגמה כיום היא לקחת בחשבון את השינויים והגילגולים שיעבור הפעוט עד שיהפוך לנער ולעצב את החדר בסגנון קלאסי ,כך שניתן יהיה להתאימו לסגנון המשתנה, תוך שינויים קטנים וגדולים כאחד כלומר; חדר שיכול לגדול עם הילד, הוא חדר שתוכנן נכון מלכתחילה. בחדר כזה השינויים שנעשים הם מינוריים ויכולים להתחלף בהתאם לרצונותיו, טעמו ורצונותיו המשתנים של המתבגר

.‌💫🧧טיפים מעולם הפאנג שוואי –✨כסו את החלונות בווילונות כדי למתן ילדים דומיננטיים.✨צבע צהוב מחדד את היכולות השכליות .✨התמקמות מול דלת תגרום לקשיים תפקודיים.✨יש להימנע מאחסון חפצים מתחת למיטה הגורמים לחסימה אנרגטית שמפריעה למנוחה ולבריאות .⁦✍️

"הרשו לעצמכם לחלום ולי את הזכות לממש✨שלכם ב-⁦❤️⁩ לימור

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram

פוסטים דומים

הטיפ השבועי לחדר כביסה יעיל , נעים ומעוצב 🙂 הפעם החלטתי להעביר לקדמת הבמה את החלל הנסתר אך הכי פעיל לרוב בבית = "חדר הכביסה".

מסוקרנים לדעת מהם המגמות והטרנדים הצפויים בעיצוב הבית לשנת 2021? בתים היברדיים / בתים זעירים / חומרים וצבעים / קיימות ומחזור ועוד בכתבה המרתקת הבאה.

הם מבלים שם את רוב זמנם, הם לומדים בהם, מארחים בהם את חבריהם, משחקים בהם וישנים בהם. חדרי ילדים אלו החללים שככל הנראה הכי כיף

"טיפים לפינות עבודה בדירות קטנות"

משבר הקורונה העולמי גרם לשינוי המציאות המוכרת, לא רק בהיבט הבריאותי ,אלא השפיע כידוע על הכלכלה והתעסוקה שכתוצאה מקריסת עסקים וחברות ומגבלות הריחוק החברתי ,מאות