הטיפ השבועי לחדר כביסה יעיל , נעים ומעוצב 🙂

הפעם החלטתי להעביר לקדמת הבמה את החלל הנסתר אך הכי פעיל לרוב בבית = "חדר הכביסה".

עכשיו יותר מתמיד שהילדים חזרו למסגרות הלימודים בבוקר ולפעילות שעות הפנאי אחר הצהריים ,האקשן והפעילות חוזרים במלוא הקיטור לחדר הצדדי והנסתר.חדר הכביסה או ארון הכביסה בבית שלכם הוא בדרך כלל פינה שלא מבלים בה הרבה זמן. נכנסים, זורקים כביסה, מפעילים את המכונה ויוצאים. מבחינה מעשית, חדר הכביסה הוא באמת חדר מעבר, אבל בהתחשב בעובדה שיש בו את הריח הכי טוב בבית, אז למה לא להפוך אותו לאזור מעוצב ומזמין?:)

להלן מספר טיפים לעיצוב וארגון חדר הכביסה –

1)חדר הכביסה לא מוכרח להיות האזור הכי מבולגן בבית. למרות שלא מבקרים בו אורחים, הוא יכול להיות פינה מסודרת, מאורגנת ואפילו תואמת מבחינת צבעים ניתן לשדרג פינת כביסה רגילה בעזרת כמה סלסילות, צנצנות ותגיות. להפריד את החפצים בחדר לפי שימושם (סמרטוטים, חומרי ניקוי וכן הלאה), לשים בסלסילות שונות, להדביק מדבקות לזיהוי. קלי קלות וזיל הזול.

2)לעתים קרובות אין לנו המון מקום מעל מכונת הכביסה, וכדי למקסם את החלל הקיים צריך להיות קצת יותר יצירתיים. ניתן לבנות ארונית חזקה שעומדת מתחת למכונת הכביסה ותורמת לסדר בחדר. בעזרת שלושה סלי כביסה היא מפרידה בין הלבנים לצבעוניים לכהים במיוחד, וחוסכת מקום בשאר החדר.

3)אם אין לכם מקום מתחת למכונת הכביסה, או חשק לבנות ארונית שלמה מתחתיה, נסו את הרעיון הבא לבניית ארונית סלסילות לצד מכונת הכביסה שלהם. הארונית הזו תתרום למראה מסודר בחדר, גם אם בתוך הסלסלות ישרור בלאגן קאטסטרופאלי

4)יש לנו נוזל כביסה לבגדים צבעוניים, אחד ללבנים עם מלבין, אחד לכביסה עדינה ואחד רק בשביל הגיוון. הבקבוקים גדולים ,כבדים ומבלבלים, למה לא להקל על החדר עם כמה צנצנות שיאפשרו עבודה מהירה ויקטינו את נפחם בחלל הקטן ממילא? הרעיון: , צנצנת עם ברז ומדבקות לוח גיר, עליהן תוכלו לרשום את תוכן הצנצנת שלא לדבר על הצבעוניות שיכניסו קצת צבע לחלל.

5)לא לכולם יש חדר כביסה שלם העומד לרשותם. אם גם אתם עובדים עם מכונת כביסה שאין לה בית, ואם יש לכם במקרה ארון מספיק גדול, אולי זו ההזדמנות שלכם להסב אותו לחדר כביסה קטן ואפקטיבי. העבירו את מכונת הכביסה והמייבש לתוך ארון רחב, תבנו מדפים תואמי צרכים, וצרו פינה מקסימה ושקטה לעבודה.

6)נגמר לכם המקום בבית למתקן לייבוש כביסה? הצמידו מתקן לייבוש לקיר או לדלת ושלפו אותו החוצה לפי הצורך. .7)אם גם אתם סובלים מסינדרום הגרב הבודד? אז בדיוק בשבילכם הפתרון הפשוט להכין" לוח הגרביים האבודים", אליו מצמידים באמצעות חבל ואטבים את הגרביים בני המזל שזכו לשרוד מהכביסה ומתאימים להם ברבות הימים את בן זוגם האובד.

8)יש לכם חדר כביסה ואתם רוצים לתת לו אישיות מיוחדת? קחו סולם ישן או שאתם יכולים לבנות אחד , לצבוע אותו ולתלות אותו מהתקרה, כך שיימש כמתקן לייבוש ,אפשר גם לתלות צמח קטן אם כבר עסקנין בסטייליניג:)

9)אחד הדברים המועילים ביותר בחדר כביסה הוא אזור עבודה שאפשר לקפל עליו בגדים. אם אין לכם משטח עבודה, אבל יש לכם מכונה ו/או מייבש עם פתח קדמי ולא עליון, ושניהם באותו גובה, בשכל תעשו אם ייצרו משטח עבודה מאוזן ומאזן, שייתן לחדר טוטאל לוק יפה ויעיל.

10) רוב מכונות הכביסה שאתם מכירים הן לבנות, חלקן כסופות וחלקן הקטן אף יותר הוא צבעוני, ואלה חדשות וסביר שלא נרצה להתעסק איתן בגילן הצעיר. אבל אם יש ברשותכם מכונה ומייבש לבנים ורדומים, תוכלו להעיר אותם עם קצת צבע, או אפילו עם הרבה. השיטה הפשוטה יותר להשיג את המטרה הזו, כוללת רכישה של מדבקות צבעוניות (כמו מדבקות קיר מוויניל, למשל) בכל צבע או דוגמה שמתחשקים לכם. במקרה כזה תוכלו לקשט את מכשירי החשמל בחדר הכביסה שוב ושוב כאוות נפשכם ובלי הרבה התחייבות.

אהבתם ? מוזמנים לעשות לייק ולשתף.

*תמונה – איקאה

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram

פוסטים דומים

הטיפ השבועי לחדר כביסה יעיל , נעים ומעוצב 🙂 הפעם החלטתי להעביר לקדמת הבמה את החלל הנסתר אך הכי פעיל לרוב בבית = "חדר הכביסה".

מסוקרנים לדעת מהם המגמות והטרנדים הצפויים בעיצוב הבית לשנת 2021? בתים היברדיים / בתים זעירים / חומרים וצבעים / קיימות ומחזור ועוד בכתבה המרתקת הבאה.

הם מבלים שם את רוב זמנם, הם לומדים בהם, מארחים בהם את חבריהם, משחקים בהם וישנים בהם. חדרי ילדים אלו החללים שככל הנראה הכי כיף

"טיפים לפינות עבודה בדירות קטנות"

משבר הקורונה העולמי גרם לשינוי המציאות המוכרת, לא רק בהיבט הבריאותי ,אלא השפיע כידוע על הכלכלה והתעסוקה שכתוצאה מקריסת עסקים וחברות ומגבלות הריחוק החברתי ,מאות