"הטיפ השבועי – בריאות הבית ע"פ תורת הפאנג שווי✨

על קצה המזלג-💫יאנג = היא אנרגיה פעילה דינאמית ותוססת.💫ויין = אנרגיה שקטה, סבילה ומכילה.

ע"פ הסינים בזמן זריחת השמש אנשים ערניים ופעילים יותר ועם אנרגיית יאנג גבוהה, ועם השקיעה, הגוף עייף והם באנרגיית יין שקטה.גם בתכונות האופי מתקיימת אותה החלוקה; יש את אנשי היין (איטיים, שקטים) ואנשי יאנג (תוססים שאצה להם הדרך). ובבית, כשהשמש עולה, נטען הצד הדרומי של הבית באנרגיית יאנג, ואילו הצד הצפוני הוא באנרגיית יין והשמש לא מגיעה אליו בשום שעה.

גם בעיצוב קיים יין ויאנג ולהלן הדוגמאות

עיצוב יאנגי כולל בית יותר מידי פתוח, מלא חלונות ואור בוהק, משטחי שיש וחפצים מתכתיים, ריהוט מודרני, עיצוב גורף בלבן, ותקרות גבוהות.

עיצוב ייני כולל – חפצים כהים וכבדים, חשוך וסגור ללא הרבה תאורה, עמוס באגירה, חוסר תנועה, נוף סגור ותקרות נמוכות.

מתחילים לזהות באיזה קטגוריה הבית שלכם?

האתגרים והבעיות-

🏡בבית יאנגי מידי – יהיו בעיות של היפר אקטיביות, פיזור דעת, עצבנות וחוסר שקט וחיכוכים בין בני המשפחה, בעיות בריאות יהיו קשורות לכאבי ראש ולמגרנות.

🏡בבית ייני מידי – יהיו בעיות של עייפות, דכאון, חוסר רצון לעשייה ובעיות של כסף, יגרום לילדים להיות תלותיים ולא להתפתח. בעיות בריאות יהיו קשורות לעיכול ולהשמנה. כפי שהטבע שואף לאיזון בין יין ליאנג, כך נשאף גם לאיזון בתוכנו בתזונה , בפעילות שלנו וכמובן בבית שלנו.

כל בית והסיפור שלו ולכן "משנה מקום משנה מזל" הוא לא קלישאה ולכן ממליצה לשלב ייעוץ פאנג שווי בתהליך העיצוב ובכך תגיעו לבית מעוצב והרמוני✨💫.

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram

פוסטים דומים

"הטיפ השבועי – בריאות הבית ע"פ תורת הפאנג שווי על קצה המזלג-יאנג = היא אנרגיה פעילה דינאמית ותוססת.ויין = אנרגיה שקטה, סבילה ומכילה. ע"פ הסינים

"הטיפ השבועי"- המסדרון הביתי המסדרון משמש כמעבר לחדרים אחרים והוא בדרך כלל החלק הנשכח והלא מושקע של הבית וחבל שכך . 5 טיפים שיעשו את

הטיפ השבועי לחדר כביסה יעיל , נעים ומעוצב 🙂 הפעם החלטתי להעביר לקדמת הבמה את החלל הנסתר אך הכי פעיל לרוב בבית = "חדר הכביסה".

מסוקרנים לדעת מהם המגמות והטרנדים הצפויים בעיצוב הבית לשנת 2021? בתים היברדיים / בתים זעירים / חומרים וצבעים / קיימות ומחזור ועוד בכתבה המרתקת הבאה.